CADKON predstavuje praktický výkonný nástroj
s jednoduchým ovládaním

CADKON MEP (povôdne označenie TZB) je 2D nadstavba AutoCADu (LT), zameraná na oblasť projektovania technických zariadení budov. Produkt obsahuje 4 logické moduly - zdravotechnika, vykurovanie a potrubia, vzduchotechnika a elektroinštalácie. Výhodou programu je práca v prostredí AutoCAD pri použití natívneho formátu DWG, možnosť použitia všetkých dostupných príkazov AutoCADu, rozšírenie funkcií samotného AutoCADu a samozrejme funkcie "šité" na mieru projektantov TZB. Tieto robia zo všeobecného AutoCADu profesne zameraný program s množstvom užitočných a v súčasnosti už aj zautomatizovaných funkcií. Program s Vami komunikuje v českom jazyku.

Veľkou výhodou CADKONu oproti samotnému AutoCADu je úplná kontrola hladín CADKONom. Používateľ sa vôbec nemusí starať o tvorbu hladín a triedenie objektov do hladín. CADKON to robí automaticky. V praxi to znamená  zaručený poriadok vo výkrese, ale aj úsporu času, ktorú štandartne v AutoCADe venujeme triedeniu objektov do hladín a manažovaniu hladín.

Ďalšia dôležitá vlastnosť CADKONu je používanie základných objektov AutoCADu (žiadne špecifické objekty si CADKON netvorí), výkres nakreslený v prostredí CADKONu je teda možné spracovávať aj v "čistom" AutoCADe, rovnako túto vlastnosť CADKONu oceníme aj pri výmene dát medzi sebou.

CADKON MEP
Produktová prezentácia

Prinášame vám videoprezentáciu produktu CADKON MEP, ktorá je zameraná na reálnu ukážku práce v CADKONe pre Technické zariadenia budov. Videoprezentácia je spracovaná pre každý modul Zdravotechnika, Vykurovanie a potrubia, Vzduchotechnika a Elektroinštalácie. Z každého modulu sú prezentované kľúčové funkcie, tvorba výkazov a rôznych legiend. Na záver sme zaradili ukážky reálnych projektov z praxe.

Pred spustením prezentácie je potrebná bezplatná registrácia na stránkach nášho Cadcentra